Omegle

Omegle chat, türkçe hizmet veren kameralı chat sayfasıdır. Omegle chat ile kamerali, sesli sohbeti türkçe olarak yapabilirsiniz. Omegle ücretsiz ve üyeliksizdir. Omegle chat sisteminde kurallar dahilinde chat yapılmaktadır karşınızdaki kullanıcıya küfür, hakaret gibi davranışlarda bulunursanız kanaldan atılabilirsiniz.

Omegle sisteminde ülkeler seçerek istediğiniz ülkenin kullanıcıları ile chat yapabilirsiniz. Örneğin Rusya kısmını seçerseniz sadece Rus kullanıcılarla chat yapabilirsiniz, listede bir çok ülke bulunmaktadır. ( Rusya, ıngiltere, Fransa, Türkiye, ıtalya, Irak, Azerbeycan, ıspanya, Yunanistan, Ukranya, Gürcistan, ısviçre, Hollanda, Romanya, Almanya, Bulgaristan, Belçika ve daha yüzlercesi ) Omegle kullanıcılarına +18 yaş sınırlaması vardır 18 yaşından küçükseniz sitede chat yapmanız uygun değildir.

Omegle nedir ve nasıl kullanılır. Giriş için başlat tuşuna basmanız yeterlidir, kullanıcı değiştirmek için ileri tuşuna basabilirsiniz. Omegle kameralı, sesli ve yazılı chat sistemidir. Omegle alternatifleri arasında yer alan sitemizde sürekli güncellenen chat sitelerine ulaşabilirsiniz.

Omegle ile hemen sınırsız chat yapmaya başlayın başlat demeniz yeterli olacaktır.